Галина Данищук
викладач гуманітарних дисциплін, культуролог, спеціаліст вищої категорії. Викладач-волонтер «Школи Шляхетних Українок» м. Коломиї. Неодноразово відзначена нагородами та подяками навчального закладу, відділу освіти, органів місцевого та обласного самоврядування за особистий внесок в розвиток освіти, культури та виховання молоді.
Народилася у місті Коломия Івано-Франківської області, що на Прикарпатті, де проживає і зараз.
1991-1997 рр. - навчання в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Спеціальність «Українська мова та література».
1997-2018 рр. - викладач Коломийського економіко-правового коледжу Київського Національного торгівельно-економічного університету.
За час роботи читала лекції з дисциплін гуманітарного циклу, зокрема: «Українська та зарубіжна культура», «Культурологія», «Українська література», «Зарубіжна література», «Етнографія», «Етика ділового спілкування», «Релігієзнавство», «Українська ділова мова». Розробила авторський курс з етикету.
Розробила авторський курс з етикету.
Галина Данищук про себе:
«Мій професійний шлях завжди був пов'язаний з творчістю, адже робота викладача – це, перед усім, – неординарність і креативність викладу, особливо, коли ти гуманітарій.
Мені пощастило відкривати студентам світ культури, літератури, історії; знайомити їх з унікальними мистецькими надбаннями людства, шедеврами української та світової літератур, поглиблювати культурологічні орієнтири сучасної молоді. За час роботи написала та провела багато сценаріїв, програм, для культурно-масових заходів навчального закладу та міста.
Своїм найбільшим досягненням вважаю створення музею українознавства. Цей проєкт успішно реалізовано і представлено як аудиторію-музей в Коломийському економіко-правовому коледжі.
Для збору колекції організовувала пошукові експедиції мальовничими куточками нашого Прикарпаття. Разом зі студентами та батьками, впродовж 21 року роботи, зібрано понад 2 тисячі експонатів української старовини, що представляють культуру, звичаї, традиції нашого реґіону. Всі експонати класифіковано відповідно до розділів української етнографії. Колекція отримала схвальні відгуки наукових співробітників Національного музею Гуцульщини та Писанки м. Коломия.
Зацікавленість темою та актуальність етикету в соціумі підтвердилась кількома запрошеннями до місцевого телебачення на прямі ефіри; також спікер молодіжного ток-шоу в прямому ефірі телеканалу «Надія» м. Київ.
Вимоги часу та особистісні мотиви заохочували до подальшого вдосконалення. Адміністративна робота на посаді інспектора Навчально-консультативного центру Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ стимулювала мене продовжити навчання і здобути кваліфікацію юриста (диплом молодшого спеціаліста 2004 рік), а також кваліфікацію бакалавра з менеджменту (2009 рік). Це допомогло мені фахово організовувати та адмініструвати роботу освітньої структури, вести документообіг, налагодити тісний контакт зі студентами, які здобували вищу освіту. Свою роботу я проводила у тісній співпраці з професорсько-викладацьким складом інституту. Саме ці чинники гарантували якість надання освітніх послуг.
З 2010 року співпрацюю зі «Школою Шляхетних Українок» як викладач-волонтер. Читаю лекції на актуальні суспільно важливі теми, що допомагають молодій особистості сформувати громадянську позицію в соціумі. Це лекції з питань міжкультурної комунікації, молодіжних субкультур, гендерних проблем українки, історії етикету, столового етикету.
Працюючи над своїм професійним ростом, завжди орієнтувалася на творчість, самовдосконалювалася і втілювала інноваційні форми навчання. Окрім регулярного підвищення кваліфікації післядипломної освіти викладачів, проходила різноманітні тренінгові програми з психології, щоб знайти максимально ефективний шлях еволюції власного світосприйняття та віддачі. Вважаю, що це допомогло мені в налагодженні контактів зі студентами, колегами, та і в суспільстві, загалом.
Працюючи у вільний час, вдосконалюю свої навички та уміння. Виконала багато замовлень як редактор, копірайтер, аналітик художніх текстів.
Останні роботи – це наукові дослідження в сфері соціокультурного простору, що мають характеристики наукоємності та новизни. Зокрема, «Постправда і проблеми моральної девальвації», «Контроверсія методів порівняння якості життя на прикладі міжнародного індексу Щастя», «Вплив національності та віросповідання на трудові відносини», робота англійською «Vernacular landscapes building and protection of meme in the Dong ethnic minority regions» та інші. Загалом, це близько 20 статей на замовлення науковців для публікацій в міжнародних журналах Росії та Китаю.
Навчання, розвиток і самовдосконалення під призмою творчого бачення світу та речей – стрижневий пріоритет моєї професійної та життєвої позиції.
Захоплююсь мистецтвом, люблю подорожувати, цікавлюся психологією.
Заміжня. Виховую двох дітей».